Helyettesítő akku Atlas Copco Fúrókalapács LOKTOR H1826 190 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 2500mAh/45Wh - Típus: NiMH - Méret: 136mm x 72mm x 67mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Atlas Copco Fúrókalapács LOKTOR H18
Helyettesítő akku Atlas Copco Furókalapács LOKTOR H18 3000mAh NiMH30 290 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 3000mAh/54Wh - Típus: NiMH - Cellák márkája: Panasonic - Méret: 136mm x 72mm x 67mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Atlas Copco Furókalapács LOKTOR H18 3000mAh NiMH
Helyettesítő akku Würth típus KomboPaket H 18-A - Kiárusítás21 990 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 114mm x 75mm x 60mmbosch, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Würth típus KomboPaket H 18-A - Kiárusítás
Velira (26901)13 295 FtRuhhy 2000 W-os ruhagőzölő, gyors melegítés, 3 üzemmód Modern RUHHY gőzölő - Gyors vasalás vasalódeszka nélkül A Ruhhy 2000 W-os ruhagőzölőegy haté...malatec, gőzölőkészülékarukereso.huHasonlók, mint a Velira (26901)