SMW 20 (XOR700734)
SMW 4320SS kép
SMW 4320SS
A Sencor SMW 4320SS egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű, szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú- és 1.000 W grill teljes...
sencor, mikrohullámú sütő
arukereso.hu
SMW 5220 kép
SMW 5220
A Sencor SMW 5220 egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű fehér színű szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú és 1000 W grill...
sencor, mikrohullámú sütő
arukereso.hu
SMW 5017WH kép
SMW 5017WH
Ismerje meg a 17 literes SMW 5017WH mikrohullámú sütőt, amely 800 W-os kiváló mikrohullámú teljesítménnyel büszkélkedhet. A Sencor egyszerű kezelés...
SMW 5217SL kép
SMW 5217SL
SMW 1918WH kép
SMW 1918WH
A Sencor SMW 1918WH egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű fehér szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W teljesítményre képes készülék ma...
SMW 1919BK kép
SMW 1919BK
A Sencor SMW 1919BK egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű fehér szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W teljesítményre képes készülék ma...
SMW 1920RD kép
SMW 1920RD
A Sencor SMW 1920RD egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű piros szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W teljesítményre képes készülék ma...
A Sencor SMW 4220WH egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű, szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú- és 1.000 W grill teljes...
SMW 2120SS kép
SMW 2120SS
A Sencor SMW 2120SS egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű rozsdamentes acél borítású szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W teljesítmén...
SMW 5320BK kép
SMW 5320BK
SMW-555 (38959) kép
SMW-555 (38959)
everest, egér
everest, egér
SMW 6001 DS kép
SMW 6001 DS
A Sencor SMW 6001DS egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű rozsdamentes borítású szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú tel...
A Sencor SMW 6020SS egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú és 900 W grillező teljesí...
SMW 20 (XOR700734) kép
SMW 20 (XOR700734)
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a SMW 20 (XOR700734) divat katalógus képekkel.
(XOR700734), divatos, 20, SMW, webáruház
ElektroElektro.hu
20 (XOR700734) 2026 trend
Havoc 20 2.0 kép
Havoc 20 2.0
A Marvo Havoc 20 kompakt, fekete vezetékes hangszóró erőteljes 6W RMS teljesítményt és dinamikus RGB világítást kínál stílusos, helytakarékos kivit...