Smart 350W (BFX-350BS)
Smart GPF-350P 350W 80 PLUS Bronze
Chieftec TFX PSU SMART series GPF-350P, 350W bulk, 8cm fan, active PFC - Számítástechnika > PC komponens > PC Ház 14090 Gyártó szimbóluma GPF-350PT...
arukereso.hu
Argus 350W (TFX-350W)
PFC rendszer aktív; Háttérvilágítás száma; Magasság [mm] 85; Mélység [mm] 175; Teljesítmény 350 W; Ventilátor átmérője 80 mm; Hűtés típusa Aktív - ...
arukereso.hu
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 60 x 60 cm, 350 W, tenger
electronic-star.hu
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 60 x 60 cm, 350 W, mottó
electronic-star.hu
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 120 x 30 cm, 350 W, tenger
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 120 x 30 cm, 350 W, játék
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 120 x 30 cm, 350 W, híd
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 60 x 60 cm, 350 W, alkalmazás, hegy
Smart 350W (BFX-350BS)
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Smart 350W (BFX-350BS) divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
350W (BFX-350BS) 2026 trend
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 60 x 60 cm, 350 W, alkalmazás, hullám
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 120 x 30 cm, 350 W, alkalmazás, tavirózsák
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 60 x 60 cm, 350 W, kék márvány
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 120 x 30 cm, 350 W, zöld csík
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 120 x 30 cm, 350 W, fekete virág
Helyettesítő akku Callstel BFX-300
Feszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 900mAh/3, 3Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 46, 2mm x 34mm x 5, 6mm
akkuk.hu
BFX-ALC-40CMLP-RP
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 60 x 60 cm, 350 W, alkalmazás, mandula virág
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 60 x 60 cm, 350 W, alkalmazás, hegyi út
Klarstein Wonderwall Air Art Smart, infravörös hősugárzó, 120 x 30 cm, 350 W, alkalmazás, márvány II
S/SGA BF X 120 EE (3211034)
Hasznos teljesítmény: 5, 12 kWNévleges teljesítmény: 5, 5 kWŰrtartalom: 115lMagasság: 1250mmÁtmérő: 495mmSúly: 51kgFelfűtési idő: (45°C): 48 minTar...
S/SGA BF X 100 EE (3211201)
NoX S/SGA BF X 80 EE (3211200)
NG 350W