Silent Giant 650W (LC6650GP3)
Silent Giant 650W (LC6650GP3)
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Silent Giant 650W (LC6650GP3) divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
Giant 650W (LC6650GP3) 2026 trend
GIANT e-bike akku töltő XLR 4-pólusú 26V 29, 4V 2A
Feszültség: 29.2V - Típus: Li-Ion - Lithium-Ionen - Méret: 117mm x 60mm x 30mm - kompatibilis modellek: Giant Twist Comfot CS| CS LITE| Giant Twist...