Shure SRH440A-PADS SRH440A Black Fülpárna fejhallgató
SRH440A kép
SRH440A
shure, fülhallgató, fejhallgató
arukereso.hu
Shure SRH 440A kép
Shure SRH 440A
Fejhallgató típus: Zárt, Frekvenciatartomány: 10 Hz - 22 kHz, Impedancia: 40, Érzékenység: 97, Kábelhossz: 3, Konnektor 1: Jack TRS 3.5 mm - egyene...