Shure QLXD2/B58-H51
BLX288E/B58-H8E kép
BLX288E/B58-H8E
Gyártó: ShureModell: BLX288E/B58-H8ELeírás: Frekvenciatartomány: 35 Hz - 20 kHzCsomag tartalma: Vevő BLX 88, adó / mikrofon Beta 58, adapter19” sze...
shure, mikrofon
arukereso.hu
BLX24E/B58 H8E kép
BLX24E/B58 H8E
shure, mikrofon
arukereso.hu
GLXD24+E/B58-Z4 kép
GLXD24+E/B58-Z4
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik. Az iparági szabvány BETA®58A vokális mikrofonjával az új GLXD2...
Shure BLX24E/B58 M17 kép
Shure BLX24E/B58 M17
Átviteli rendszer: UHF, Sávszélesség: 662 - 686 MHz, Csatornák száma: 12, Átviteli távolság: 100, Mikrofonok száma: 1, Mikrofon típus: Dinamikus, I...
shure, pa, vezeték nélküli rendszerek, vezeték nélküli rendszerek kézi mikrofonnal
kytary.hu
Shure BLX288E/B58 H8E kép
Shure BLX288E/B58 H8E
Átviteli rendszer: UHF, Sávszélesség: 518 - 542 MHz, Átviteli távolság: 100, Csatornák száma: 12, Mikrofonok száma: 2, Mikrofon típus: Dinamikus, I...
shure, pa, vezeték nélküli rendszerek, vezetek nélküli szettek több adóval
kytary.hu
Shure BLX288E/B58 K3E kép
Shure BLX288E/B58 K3E
Átviteli rendszer: UHF, Sávszélesség: 606 - 630 MHz, Átviteli távolság: 100, Csatornák száma: 12, Mikrofonok száma: 2, Mikrofon típus: Dinamikus, I...
Shure BLX24RE/B58 K3E kép
Shure BLX24RE/B58 K3E
Shure BLX24RE/B58 M17 kép
Shure BLX24RE/B58 M17