SHP-096W-1000W
SHP-250AJ kép
SHP-250AJ
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel: 1, 2m, 30Hz-16000Hz, Black/Pink, lásd részletek Leírás: A FANTEC SHP-250AJ sztereó fejhallgató zenelejátszáshoz. Ha...
fantec, fülhallgató, fejhallgató
arukereso.hu
SHP-200WH-1500W kép
SHP-200WH-1500W
TOO SHP-200WH-1500W fehér elektromos főzőlap TERMÉK JELLEMZŐK: Szín: Fehér Teljesítmény: 1500 W Anyag: Tartós fém kivitel Főzőlap átmérője: 18, 5 c...
too, hordozható főzőlap
arukereso.hu
Stagg SHP-3000H kép
Stagg SHP-3000H
Tömeg: 0, 320 kg, Konnektor 1: Jack TRS 3.5 mm - egyenes (M) , Frekvenciatartomány: 20 Hz - 20 kHz, Csomag tartalma: Füllhallgató, adapter 6, 3 mm,...
stagg, billentyűk, billentyűs tartozékok
kytary.hu
Stagg SHP-2300H kép
Stagg SHP-2300H
Tömeg: 0, 13, Konnektor 1: Jack TRS 3.5 mm - egyenes (M) , Frekvenciatartomány: 20 Hz - 20 kHz, Csomag tartalma: Füllhallgató, adapter 6, 3 mm, Fej...
stagg, pa, fejhallgatók, fülhallgató rendes hallgatásra
kytary.hu
Antares 1000W kép
Antares 1000W
Az Ufesa Antares 1000 olajradiátor 1000W teljesítményével gyorsan és hatékonyan felmelegíti a kívánt helyiséget. A beállítható termosztát segítségé...
ufesa, olajradiátor
Max G1 1000W kép
Max G1 1000W
apnx, tápegység
Premier G1 1000W kép
Premier G1 1000W
Nagy teljesítményű 1000W-os tápegység ATX 3.1 támogatással és csendes Zero RPM működéssel. Ideális csúcskategóriás PC-khez. Az AeroCool Premier G1 ...