ROTA Pro 140 (F-R140P-NN1M-G0K)7 999 FtFekete 140 mm-es PWM ventilátor a nagy teljesítményért Optimális hűtés erős, 1.650 fordulat/perc sebességgel Nagyon magas légáramlás és statikus ny...tryx, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a ROTA Pro 140 (F-R140P-NN1M-G0K)
Rota Pro 140 (F-R140P-NN1M-G0W)7 680 FtFekete 140 mm-es PWM ventilátor a nagy teljesítményért Optimális hűtés erős, 1.650 fordulat/perc sebességgel Nagyon magas légáramlás és statikus ny...tryx, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a Rota Pro 140 (F-R140P-NN1M-G0W)
F-R120A-AM1M-G0K9 390 FtA TRYX ROTA SL ARGB 120 mm ventilátor erős légáramlást és modern megjelenést kínál, tökéletes választás rendezett és esztétikus PC-építésekhez. Kif...tryx, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a F-R120A-AM1M-G0K
ROTA SL ARGB (F-R120A-AM3M-G0W)17 199 FtTRYX ROTA SL ARGB 120 mm-es ventilátor – Tiszta kábelmenedzsment érintkezésalapú csatlakozással A ventilátorok érintkezésalapú csatlakozási pontoko...tryx, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a ROTA SL ARGB (F-R120A-AM3M-G0W)
Helyettesítő laptop akku Toshiba Tecra X40-F-14022 190 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 4000mAh/46Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 300mm x 106mm x 6mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Toshiba Tecra X40-F-140
Luca L70 Black (C-L700N-NN0H-G0K)89 690 FtA TRYX LUCA L70 egy prémium midi torony számítógépház 270°-os edzett üveg panoráma kialakítással, akár 460 mm-es videokártya és 420 mm-es radiátor ...tryx, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint a Luca L70 Black (C-L700N-NN0H-G0K)
Panorama Amoled 240 (L-P240N-DS2M-G0K)111 690 FtA Tryx Panorama 240 Black egy 240mm-es AiO vízhűtés 3D AMOLED kijelzővel és 8. generációs Asetek pumpával. Látványos megjelenés és nagy teljesítmén...tryx, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint a Panorama Amoled 240 (L-P240N-DS2M-G0K)
Panorama Amoled ARGB 240 (L-P240A-AS2M-G0K)120 690 FtA Tryx Panorama ARGB 240 Black egy 240mm-es AiO vízhűtés 6, 67 hüvelykes L-alakú AMOLED kijelzővel és 8. generációs Asetek pumpával. Látványos 3D m...tryx, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint a Panorama Amoled ARGB 240 (L-P240A-AS2M-G0K)
Panorama Amoled ARGB 280 (L-P280A-AS2M-G0K)132 190 FtA Tryx Panorama ARGB 280 egy 280mm-es AiO vízhűtés lenyűgöző 3D AMOLED kijelzővel és 8. generációs Asetek pumpával. Prémium hűtési teljesítmény és ...tryx, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint a Panorama Amoled ARGB 280 (L-P280A-AS2M-G0K)
Panorama Amoled 280 (L-P280N-DS2M-G0K/CPTR009)128 590 FtA Tryx Panorama 280 Black egy 280mm-es AiO vízhűtés 3D AMOLED kijelzővel és 8. generációs Asetek pumpával. Lenyűgöző vizuális élmény és erőteljes, ...tryx, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint a Panorama Amoled 280 (L-P280N-DS2M-G0K/CPTR009)
Helyettesítő hálózati töltő Toshiba Satellite Pro A120-14012 290 FtFeszültség: 16V - Teljesítmény: 65Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Toshiba Satellite Pro A120-140
Xeno-Energy ER26500 XL-140F C (bébi méret) 3, 6V 7200mAh Li-SOCl211 790 FtFeszültség: 3.6V - Teljesítmény: 7200 mAh - kompatibilis modellek: elektronikus játékok| órák| zseblámpákxeno-energy, ipari elemekakkuk.huHasonlók, mint a Xeno-Energy ER26500 XL-140F C (bébi méret) 3, 6V 7200mAh Li-SOCl2
Helyettesítő akku Roto RT2 redőnyhöz8 490 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 1800mAh/22Wh - Típus: NiMH - Méret: 141mm x 51mm x 14mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Roto RT2 redőnyhöz
MacBook Pro 16" M2 PRO US 2023 asztroszürke16 dbapple, pc és laptop, laptopok, macbookElektroElektro.huÖsszes MacBook Pro 16" M2 PRO US 2023 asztroszürke
Helyettesítő akku Roto RT1 redőnyhöz10 790 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 73mm x 52mm x 29mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Roto RT1 redőnyhöz
Helyettesítő akku Roto DS1000 redőnyhöz10 790 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 73mm x 52mm x 29mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Roto DS1000 redőnyhöz
Kompatibilis akku Roto típus 37704010 790 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 73mm x 52mm x 29mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Kompatibilis akku Roto típus 377040