RC19-4U-350GB
4U-40255 (88887304) kép
4U-40255 (88887304)
Leírás: Az IPC 4U-40255 lehetõséget kínál a szerelõkeret mindkét oldalról történõ eltávolítására, és így akár hat további 5, 25"-os külsõ meghajtó ...
inter-tech, számítógép ház
arukereso.hu
NH-D9 TR5-SP6 4U kép
NH-D9 TR5-SP6 4U
noctua, számítógép hűtő
arukereso.hu
DNA MIX 4U Keverő kép
DNA MIX 4U Keverő
dna, hangszerek, hangtechnika, keverők, analóg keverők, kis keverők 10 sávig, black
muziker.hu
Razzor Cases 4U rack 640 kép
Razzor Cases 4U rack 640
Szín: Fekete, Ki számára alkalmas: 19" zařízení, Belső szélesség: 506 mm, Belső mélység: 761 mm, Belső magasság: 186 mm, Tömeg: 11, 000 kg, Méretek...
razzor cases, pa, tartozékok, szállító táskák és rackek, 19” rack case
kytary.hu
Razzor Cases 4U rack 640 kép
Razzor Cases 4U rack 640
Szín: Fekete, Ki számára alkalmas: 19" zařízení, Belső szélesség: 506, Belső mélység: 761, Belső magasság: 186, Tömeg: 11, Méretek: 796 x 222 x 546...
razzor cases, pa, hangtechnikai kiegészítők, szállító táskák és rackek, 19” rack case