Powery akkutöltő USB kimenettel Ryobi One+ akkus tűzőgép CNS-1801M23 020 FtFeszültség: 7, 2V-18V - Méret: 185mm x 160mm x 80mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Ryobi One+ akkus tűzőgép CNS-1801M
Eredeti akku Ryobi akkus tűzőgép CNS-1801M49 390 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ionryobi, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Ryobi akkus tűzőgép CNS-1801M