Powery akkutöltő USB kimenettel Makita láncfűrész UC120DWAE25 000 FtFeszültség: 7, 2V-18V - Méret: 185mm x 160mm x 80mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Makita láncfűrész UC120DWAE
Eredeti akku Makita láncfűrész UC120DWAE46 290 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2500mAh/30Wh - Típus: NiMH - Méret: 85mm x 94mm x 103mmmakita, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Makita láncfűrész UC120DWAE
Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE13 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 85mm x 94mm x 103mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE
Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE 1500mAh11 290 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 1500mAh/18Wh - Típus: NiMH - Méret: 85mm x 94mm x 103mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE 1500mAh
Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE 3000mAh16 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 85mm x 94mm x 103mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE 3000mAh