Powery akkutöltő USB kimenettel Hitachi körfűrész C18DSLP425 090 FtFeszültség: 14, 4V-18V - Méret: 185mm x 160mm x 80mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Hitachi körfűrész C18DSLP4
Powery akkutöltő USB kimenettel Hitachi körfűrész C 7D18 700 FtFeszültség: 20V-36Vpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Hitachi körfűrész C 7D
Helyettesítő akku Hitachi / Hikoki körfűrész C18DSLP429 790 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 116, 0mm x 74, 0mm x 67, 8mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Hitachi / Hikoki körfűrész C18DSLP4