Powerbeam PBE-2AC-400
PBE-5AC-620 kép
PBE-5AC-620
5GHz PowerBeam AC, 620mm, High-Performance airMAX Bridge, long-range Point-to-Point, up to 450+ Mb/s Specifikációk MechanikaiMéretek620 x 620 x 386...
ubiquiti, hálózati antenna
arukereso.hu
Powerbeam PBE-2AC-400 kép
Powerbeam PBE-2AC-400
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Powerbeam PBE-2AC-400 divat katalógus képekkel.
PBE-2AC-400, divatos, Powerbeam, webáruház
ElektroElektro.hu
PBE-2AC-400 2026 trend
PBE-5AC-Gen2 kép
PBE-5AC-Gen2
PBE-5AC-Gen2 Dimensions 420 x 420 x 230mm (16.54 x 16.54 x 9.06") Weight 2.22 kg (4.89 lb) Processor Specs MIPS 74Kc Memory 64 MB LEDs Power, Ether...
ubiquiti, hálózati antenna
arukereso.hu
NBE-2AC-13 kép
NBE-2AC-13
Ubiquiti NBE-2AC-13 NanoBeam 2AC 13dBi TDMA, fehér ac bridge Méretek (beépített tartozék) 189 x 189 x 125 mm (7, 44 x 7, 44 x 4, 92 ") Tömeg (tarto...
ubiquiti, wi-fi jelerősítő, range extender
HM-400-400-BS-S kép
HM-400-400-BS-S
Termék hosszú leírás felépítése: Használható elemek: Termék jellemzők: Szín: Kék Teljesítmény: 400 W Rozsdamentes acél habverő Űrtartalom: 4 l 5 se...
too, kézi mixer
DH-400 kép
DH-400
hauser, párátlanító
E 400 kép
E 400
steba, gyümölcscentrifuga
TCM-400 kép
TCM-400
takstar, mikroport
LTS-400 kép
LTS-400
livia, turmixgép
SPM 400 kép
SPM 400
steck, párátlanító
HL 400 kép
HL 400
heylo, párásító, légtisztító
LR 400 kép
LR 400
beurer, párásító, légtisztító
Quantum 400 kép
Quantum 400
jbl, fülhallgató, fejhallgató
C-400 (139991) kép
C-400 (139991)
hama, webkamera
MKE 400 (509257) kép
MKE 400 (509257)
sennheiser, mikrofon
400 SGR kép
400 SGR
campingaz, grillsütő, barbecue
SoundBOX 400 kép
SoundBOX 400
Specifikáció Márka: Rebeltec Szín: feketeszürke Az akkumulátor kapacitása: 3 600 mAh Csatlakozó: 3, 5 mm (mini-jack) (női)USB-A (aljzat) Maximális ...