Helyettesítő vezeték nélküli álló porszívó akku AEG QX9-1-ALRG19 090 FtFeszültség: 25, 2V - Teljesítmény: 2000mAh/50Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 87mm x 82mm x 55mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő vezeték nélküli álló porszívó akku AEG QX9-1-ALRG