Patriot Burst PBU480GS25SSDR 480GB 2.5” SSD
480GB 4XB7A90873 kép
480GB 4XB7A90873
Part number4XB7A90873Feature codeBYLRProduct nameThinkSystem 2.5" Multi Vendor 480GB Read Intensive SATA 6Gb HS SSD v2VendorMulti-VendorVendor mode...
lenovo, belső ssd meghajtó
arukereso.hu
480GB 345-BGVS kép
480GB 345-BGVS
Termékleírás< p>A DELL ISG alkatrész - SSD 480GB, SATA RI, 3.5" Hot-Plug kerettel [ R36, R66, R76, T36, T56 ] egy megbízható tárolási megoldás, ame...
dell, belső ssd meghajtó
arukereso.hu
480GB 345-BGVP kép
480GB 345-BGVP
Termékleírás< p>A DELL ISG alkatrész - SSD 480GB, SATA RI, 2.5" Hot-Plug kerettel [ R26, R36, R66, R76, T56 ] egy megbízható és korszerű tárolási m...
dell, belső ssd meghajtó
480GB 345-BJSM kép
480GB 345-BJSM
Termékleírás< p>A DELL ISG alkatrész - SSD 480GB, SATA RI, 2.5" w/ 3.5" Brkt, Cabled [T16] egy megbízható tárolási megoldás, amely jelentős sebessé...
Patriot Burst PBU480GS25SSDR 480GB 2.5” SSD kép
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Patriot Burst PBU480GS25SSDR 480GB 2.5” SSD divat katalógus képekkel.
SSD, divatos, 2.5”, 480GB, PBU480GS25SSDR, Burst, webáruház
ElektroElektro.hu
Burst PBU480GS25SSDR 480GB 2.5” SSD 2026 trend
Hasonlók, mint a Patriot Burst PBU480GS25SSDR 480GB 2.5” SSD