Partsland JB15-CR-R2L2
CR 4702 (CR 702) kép
CR 4702 (CR 702)
Camry elektromos élelmiszer-szeletelő, hús vagy kenyérre állítható vágási vastagsággal max 15mm, átmérő 19cm, 200W teljesítményElektromos szeletelő...
camry, szeletelőgép
arukereso.hu
CR 7747 kép
CR 7747
camry, hősugárzó
arukereso.hu
CR 7903 kép
CR 7903
Gyártó: CamryModell: CR 7903Műszaki adatok: Teljesítmény 100 W25 ° C 85% RH): 750 ml / 24A szobák max: 30 m2˛-igCsendes működésVíztartály: 1.5 lTel...
camry, párátlanító
Gyártó: CamryModell: CR 4071A CAMRY Nutri Blender tökéletes választás mindazok számára, akik naponta egy egészséges reggelivel gyümölcs- vagy zölds...
camry, turmixgép
camry, citrusprés
Camry 4 rekeszes gofri készítő, ideális a gyors desszerthez, 1150W teljesítményA friss gofri tökéletes desszert vagy gyors snack.A Camry CR 3025 ma...
camry, gofrisütő
camry, gőzölőkészülék
Camry CR 4623 Kézi Mixer Szett 1600W - A Konyhai Csodafegyver ?Ismerje meg a Camry CR 4623 Kézi Mixer Szettet, amely egy sokoldalú készülék, amely ...
camry, botmixer
camry, hősugárzó
camry, turmixgép
camry, vízforraló
camry, rizsfőző
CR 1254W kép
CR 1254W
camry, vízforraló
camry, kenyérpirító
Camry XL Szendvicssütő (CR 3054) - A tökéletes reggeli társIsmerje meg a Camry XL Szendvicssütőt (CR 3054), amely egy kiváló teljesítményű, 1300W-o...
camry, szendvicssütő
CR-N500 kép
CR-N500
canon, webkamera
camry, lemezjátszó
camry, mosógép
CR 1255W kép
CR 1255W
Camry mini hordozható 840 W vasaló, ami tökéletes az utazás során.Olyan emberek számára készült, akik gondoskodtak a stílusos viselésről még olyan ...
camry, vasaló
camry, tejhabosító
700W teljesítményTapadás mentes sütőfelület kerámia bevonattalHőmérséklet szabályozás a tökéletes sütéshezMűködés és készenlét jelző fény