Panasonic Hangprojektor SCHTB100EGK
SC-HTB100 kép
SC-HTB100
Tulajdonságok: A HTB100 kecses, elegáns hangprojektor, amely jól illeszkedik a TV alá. Fémhálós ráccsal díszített fényes fekete dobozában 45 W szte...
panasonic, hangprojektor
arukereso.hu
SC-HTB150 kép
SC-HTB150
100 W kimeneti összteljesítmény A 2.1 csatornás HTB150 hangprojektor főegysége két hangszórót tartalmaz, vezeték nélküli mélysugárzójával együtt pe...
panasonic, hangprojektor
arukereso.hu
SB521A kép
SB521A
dell, hangprojektor
HTS400 kép
HTS400
sony, hangprojektor
Ray kép
Ray
sonos, hangprojektor
L16 kép
L16
onikuma, hangprojektor
QS30 kép
QS30
A szállítási idő: 2-3 munkanap. Gyártó Edifier Modell QS30 Szín fehér RMS kimeneti teljesítmény 2, 5 W + 2, 5 W Átmérő a jelátalakítóban 2" (52 mm)...
edifier, hangprojektor
HS2100 kép
HS2100
Gyártó: HisenseModell: HS2100Leírás: 240 W maximális hangteljesítményAzonnal frissítse tévéje hangját a 2 nagy teljesítményű hangszóróval és a veze...
hisense, hangprojektor
25110 kép
25110
trust, hangprojektor
L1 kép
L1
onikuma, hangprojektor
SB725 kép
SB725
dell, hangprojektor
MG300 kép
MG300
Edifier MG300 hangszóró Az Edifier MG300 tökéletes kombinációja a funkcionalitásnak és a stílusos kialakításnak! Az 52 mm-es hangszórójának köszönh...