PA012-WHII
PA0102 kép
PA0102
Tulajdonságok: - Bemeneti feszültség: 12-24VDC - Kimeneti feszültség: 5V/max. 4.2A (21W) - OCP, OVP, OTP rövidzár elleni védelem - Használható iPad...
logilink, autós töltő
arukereso.hu
PA0121 kép
PA0121
Logilink Smartphone car holder & charger, 15.5W Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: A LogiLinks univerzális autós és teherautó-rakodó ad...
logilink, autós tartó
arukereso.hu
PAD-12 kép
PAD-12
31 db
roland, ütős, elektromos ütőshangszerek, egyes padok és kontrollerek, basszus padok
ElektroElektro.hu
LogiLink PA0122 USB-s töltőkészülék 60 W #####1x USB-A, #####3x USB-C® Fekete Beltér Auto-detect USB-s asztali töltőadapter, 3 db USB A port + 1 db...
logilink, mobiltelefon töltő
PA12 kép
PA12
- MAX RMS teljesítmény: 300 W- Impedancia (ellenállás): 8 Ω- Mágnes súlya: 30 Oz- Frekvencia átvitel: 40 - 4.500 Hz- Érzékenység (Spl): 97 dB- Leng...
thunder germany, hangfal hangszóró
PA012-WHII kép
PA012-WHII
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a PA012-WHII divat katalógus képekkel.
PA012-WHII, divatos, webáruház
ElektroElektro.hu
PA012-WHII 2026 trend
PA12-XP2 kép
PA12-XP2
Thunder PA12-XP2 hangszóró 400W, 8 Ohm, lemez kosár (12" - 30 cm) Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: A Thunder PA hangszórócsaládról el...
PA12-XP1 kép
PA12-XP1
MAX RMS terhelhetőség: 350 W- Impedancia (ellenállás): 8 Ω- Mágnes súlya: 50 Oz- Frekvencia átvitel: 35 - 4.000 Hz- Érzékenység (Spl): 97 dB- Lengő...
D'Addario PL012 kép
D'Addario PL012
Ki számára alkalmas: Akusztikus/Elektromos gitárral, Keménység: 012", Feltekerés: Nem, Anyag: Acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), Gyártás...