PA-PBK-12P
Electro-Voice EKX-12P kép
Electro-Voice EKX-12P
electro-voice, pa, hangfalak és erősítők, aktív hangfalak, 12 hüvelyk
kytary.hu
Electro-Voice ETX-12P kép
Electro-Voice ETX-12P
kytary.hu
ESTRO 12P kép
ESTRO 12P
helvia, stage monitor
arukereso.hu
HYPER BASS 12P kép
HYPER BASS 12P
soundsation, mélyláda
arukereso.hu
PA-PBK-12P kép
PA-PBK-12P
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a PA-PBK-12P divat katalógus képekkel.
PA-PBK-12P, divatos, webáruház
ElektroElektro.hu
PA-PBK-12P 2026 trend
ETX-12P kép
ETX-12P
A ktív hangfal: 2000 W teljesítmény, 18 mm-es 13 rétegű nyírfa ház, EVCoat, 12&quot LF SMX hangszóró, 1.25&quot magassugárzó, beépített DSP (Digita...
electro-voice, stage monitor
EKX-12P kép
EKX-12P
aktív hangfal: EKX széria, 1500 W teljesítmény, 12&quot hangszóró, 1&quot magassugárzó, 132 dB max hangnyomás, 60 Hz - 18 kHz (-3dB) és 50 Hz - 20 ...
electro-voice, stage monitor
ELX200-12P kép
ELX200-12P
PA-D5 kép
PA-D5
34 db
akg, pa, mikrofonok, dinamikus mikrofonok, énekmikrofonok
ElektroElektro.hu
ZLX-12P-G2 kép
ZLX-12P-G2
Aktív hangfal, 12"; mély, 1000 Watt erősítő, DSP, LCD, Bluetooth Frekvenciaválasz (-3 dB) (Hz) 1: 54 Hz - 18 500 Hz Frekvenciatartomány (-10 dB) (H...