Ólom akku Long Kung Long típus CWP100-12N 2V 100Ah M6 ciklusálló szolár rendszerekhez161 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 100Ah - Típus: SLA - Méret: 338mm x 170mm x 217mm - kompatibilis modellek: Napelemes rendszerekhezkunglong, zárt savas ólom akkuakkuk.huHasonlók, mint az Ólom akku Long Kung Long típus CWP100-12N 2V 100Ah M6 ciklusálló szolár rendszerekhez
Ólom akku Long Kung Long típus CWP100-12N 2V 100Ah M6 ciklusálló napelemes szolár rendszerekhez161 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 100Ah - Típus: SLA - Méret: 338mm x 170mm x 217mm - kompatibilis modellek: Napelemes rendszerekhezkunglong, napelemes szolár rendszerekhez akkuakkuk.huHasonlók, mint az Ólom akku Long Kung Long típus CWP100-12N 2V 100Ah M6 ciklusálló napelemes szolár rendszerekhez
Kung Long CWP100-12N F8 Green Power Solar 12V 100Ah akku AGM ólom-zselés126 690 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 100000mAh/1200Wh - Típus: Pb - Méret: 217mm x 170mm x 338mm - kompatibilis modellek: Universal Universal - kompatib...kunglong, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Kung Long CWP100-12N F8 Green Power Solar 12V 100Ah akku AGM ólom-zselés