Helyettesítő akku 21700 3, 7V 4000mAh 14, 8Wh 21, 3x76, 3mm USB-C töltés Li-Ion6 990 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 4000mAh/14.8Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 21.3mm x 76.3mmaccucell, akkupakk, akkucellaakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku 21700 3, 7V 4000mAh 14, 8Wh 21, 3x76, 3mm USB-C töltés Li-Ion
AceBeam 21700 akku 3, 7V 5000mAh Li-Ion16 690 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 5000mAh/5.000Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 75.6mm x 21.7mm - kompatibilis modellek: AceBeam P18| AceBeam H30| AceBea...acebeam, akkupakk, akkucellaakkuk.huHasonlók, mint az AceBeam 21700 akku 3, 7V 5000mAh Li-Ion
XTAR 21700-HP 3, 6V-3, 7V 5000mAh 1db/csomag Li-Ion6 190 FtFeszültség: 3.6V - Teljesítmény: 5000mAh - Típus: Li-Ion - Méret: 22mm x 75mmxtar, akkupakk, akkucellaakkuk.huHasonlók, mint a XTAR 21700-HP 3, 6V-3, 7V 5000mAh 1db/csomag Li-Ion
Xtar 18650 akku 3, 6-3, 7V 4000mAh Li-Ion6 890 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 4000mAh/14.80Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 18mm x 69mmxtar, akkupakk, akkucellaakkuk.huHasonlók, mint a Xtar 18650 akku 3, 6-3, 7V 4000mAh Li-Ion