FSP350-50TAC 350W 80 PLUS Bronze17 149 FtAz FSP FSP350-50TAC egy 350W teljesítményű TFX tápegység, 80 Plus Bronze hatásfokkal és teljes körű védelemmel a stabil működés érdekében. A FSP FS...fsp, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a FSP350-50TAC 350W 80 PLUS Bronze
350W 80 PLUS Bronze FSP350-70PFL35 649 Ft350W, 8cm, Aktív PFC Az FSP350-70PFL(SK) egy ipari szintű kapcsolóüzemű tápegység. A tápegység egyszerű karbantartást és 350 wattig terjedő teljes ...fsp, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a 350W 80 PLUS Bronze FSP350-70PFL
FSP350-50SAC 350W 80 PLUS Bronze (9PA350CY03)19 250 FtGyártó: FSPModell: FSP350-50SAC 350W 80 PLUS Bronze (9PA350CY03)Leírás: A gyártó bemutatásaAz FSP Group egy nemzetközileg elismert tápegységgyártó,...fsp, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a FSP350-50SAC 350W 80 PLUS Bronze (9PA350CY03)
OEM Lithium gombelem CR927 3V 5db/csomag1 990 FtFeszültség: 3V - Teljesítmény: 30mAh - Típus: lithium - Méret: 9.4mm x 2.5mm - kompatibilis modellek: BR927| DL927| ECR927| KCR927| T7729| LR927oem, gombelemekakkuk.huHasonlók, mint az OEM Lithium gombelem CR927 3V 5db/csomag
OEM SC 3000mAh 1.2V NiMH Sub-C High Power akkucella2 090 FtFeszültség: 1, 2V - Teljesítmény: 3000mAh - Típus: Ni-MH - Méret: 43mm x 23mmoem, akkupakk, akkucellaakkuk.huHasonlók, mint az OEM SC 3000mAh 1.2V NiMH Sub-C High Power akkucella