NBA-90W-DE96
NBA-90W-AS16 kép
NBA-90W-AS16
nBase notebooktöltő Asus, Toshiba, és Lenovo notebookokhoz. model : NBA-90W-AS16 Bemenet : 100V - 240V, 1.5A, 50/60Hz Kimenet : 1...
nbase, notebook töltő
arukereso.hu
NBA-90W-SA87 kép
NBA-90W-SA87
nBase notebooktöltő Samsung notebookokhoz. model : NBA-90W-SA87 Bemenet : 100V - 240V, 1.5A, 50/60Hz Kimenet : 19V 4, 74A Csatlak...
nbase, notebook töltő
arukereso.hu
NBA-AP87-87W kép
NBA-AP87-87W
NBA-65W-AS57 kép
NBA-65W-AS57
nBase notebooktöltő Asus, Toshiba és Lenovo notebookokhoz. model : NBA-60W-AS57 Bemenet : 100V - 240V, 1.5A, 50/60Hz Kimenet : 19...
Dell 90W kép
Dell 90W
20 db
dell, pc és laptop, kiegészítők, elemek és töltők, töltők, laptop
ElektroElektro.hu
NBA-LE71-170W kép
NBA-LE71-170W
Tulajdonságok: Bemenet: 100V - 240V, 2.4A, 50/60HzKimenet: 20V 8.5ACsatlakozó mérete: USB PINVédelmek: Over Current, Over Voltage, Short Circuit, O...