My Book 12TB USB 3.0 (WDBBGB0120HBK-EESN)133 680 FtTermékleírás A Western Digital 3.5" USB 3.0 HDD 12TB My Book Desktop fekete (gyártói cikkszám: WDBBGB0120HBK-EESNA) egy megbízható külső merevlemez...western digital, külső merevlemezarukereso.huHasonlók, mint a My Book 12TB USB 3.0 (WDBBGB0120HBK-EESN)
My Book 18TB USB 3.0 (WDBBGB0180HBK-EESN)175 550 FtTermékleírás< p>A WESTERN DIGITAL 3.5" USB 3.0 HDD 18TB MY BOOK Desktop fekete (gyártói cikkszám: WDBBGB0180HBK-EESNA) egy nagy kapacitású külső me...western digital, külső merevlemezarukereso.huHasonlók, mint a My Book 18TB USB 3.0 (WDBBGB0180HBK-EESN)
My Book Duo 3.5 24TB USB 3.1 (WDBFBE0240JBK-EESN)373 490 FtKülső HDD 24, 0 TB-tal Forma 3, 5" fekete Csatlakozók: USB 3.1 Gen1 Typ C (USB 3.0), USB 3.1 Gen 1 RAID módok: JBOD / 0 Hardveres titkosítás. A My ...western digital, külső merevlemezarukereso.huHasonlók, mint a My Book Duo 3.5 24TB USB 3.1 (WDBFBE0240JBK-EESN)
3.5 My Book 16TB (WDBBGB0160HBK-EESN)168 700 FtTermékleírás A WESTERN DIGITAL 3.5" USB 3.0 HDD 16TB MY BOOK Desktop adathordozó egy nagy kapacitású, asztali használatra tervezett külső HDD. Az e...western digital, külső merevlemezarukereso.huHasonlók, mint a 3.5 My Book 16TB (WDBBGB0160HBK-EESN)
Elements Desktop 2.5 14TB USB 3.0 (WDBWLG0140HBK-EESN)139 999 FtTermékleírás< p>A WESTERN DIGITAL 3.5" USB 3.0 HDD 14TB ELEMENTS PORTABLE 5400rpm fekete egy nagy kapacitású, hordozható külső merevlemez, amely id...western digital, külső merevlemezarukereso.huHasonlók, mint az Elements Desktop 2.5 14TB USB 3.0 (WDBWLG0140HBK-EESN)
Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 2, 5A Western Digital My Book9 590 FtFeszültség: 12V - Méret: 83, 00mm x 30, 00mm x 45, 00mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 2, 5A Western Digital My Book