Mesh 350W (CT-01B-350GPB)
Mesh CT-01B-OP kép
Mesh CT-01B-OP
chieftec, számítógép ház
arukereso.hu
HT-01B-350GPB kép
HT-01B-350GPB
Gyártó: CHIEFTECModell: Elox 350W (HT-01B-350S8)Műszaki adatok: Alaplap típus: Micro-ATXAudio csatlakozók: IgenBeépített táp (W): 350Beépített vent...
chieftec, számítógép ház
arukereso.hu
Mesh CQ-01B-U3-OP kép
Mesh CQ-01B-U3-OP
HO-11B-350GPB kép
HO-11B-350GPB
Szín Fekete, Anyag 0.5mm SECC, Alaplapi támogatás Mini ITX, mATX, Méret (DxBxH) 368mm x 173mm x 365mm, Súly (csomagolás nélkül/csomagolással) 4, 42...