MC-200-300
MC-200-300 kép
MC-200-300
Termékinformációk: Teljesítmény: 300 W 1000 ml térfogat 2 sebességes kapcsoló Üveg edény S alakú pengék Csúszásmentes talp 220 - 240 V / 50 Hz - 60...