Steven Slate VSX Immersion One373 380 FtKonnektor 1: Jack TRRS 3.5 mm - egyenes (M), Frekvenciatartomány: 20 Hz - 40 kHz, Fejhallgató típus: Zárt, Impedancia: 32, Kábelhossz: 1, 8, Gyártá...steven slate, pa, fejhallgatók, stúdió fülhallgatókytary.huHasonlók, mint a Steven Slate VSX Immersion One