Ibanez GSF50-MGN
Ibanez GSF50-RD kép
Ibanez GSF50-RD
ibanez, gitárok, gitár tartozékok, szíjak
kytary.hu
Ibanez GSF50-BK kép
Ibanez GSF50-BK
kytary.hu
Ibanez GSF50-BK kép
Ibanez GSF50-BK
Ki számára alkalmas: Gitárral/Basszusgitárral , Anyag: Textil, Szélesség: 50 mm, Minimális hossz: 115 cm, Maximális hossz: 135 cm, Szín: Fekete, Gy...
ibanez, gitárok, gitár tartozékok, szíjak és zárak, nejlon
Ibanez DCS50D-MGN kép
Ibanez DCS50D-MGN
Akciós. Ki számára alkalmas: Gitárral/Basszusgitárral , Anyag: Textil, Szélesség: 50 mm, Minimális hossz: 95 cm, Maximális hossz: 170 cm, Szín: Zöld, Gyárt...
Ibanez IAB541-MGN kép
Ibanez IAB541-MGN
ibanez, gitárok, gitár tartozékok, tokok és puhatokok, puhatokok, akusztikus gitárokhoz
Ibanez IBB541-MGN kép
Ibanez IBB541-MGN
Ki számára alkalmas: Elektromos basszusgitár, Szín: Zöld, Zsebek száma: 3, Kárpit vastagsága: 15 mm, Belső hosszúság: 1240 mm, Belső szélesség: 405...