Ibanez DCS50D-MGN
Ibanez DCS50D-MGN kép
Ibanez DCS50D-MGN
Akciós. Ki számára alkalmas: Gitárral/Basszusgitárral , Anyag: Textil, Szélesség: 50 mm, Minimális hossz: 95 cm, Maximális hossz: 170 cm, Szín: Zöld, Gyárt...
ibanez, gitárok, gitár tartozékok, szíjak és zárak, nejlon
kytary.hu
Ibanez DCS50D-CGY kép
Ibanez DCS50D-CGY
ibanez, gitárok, gitár tartozékok, szíjak
kytary.hu
Ibanez DCS50D-RD kép
Ibanez DCS50D-RD
Ibanez DCS50D-PBD kép
Ibanez DCS50D-PBD
Ibanez IAB541-MGN kép
Ibanez IAB541-MGN
ibanez, gitárok, gitár tartozékok, tokok és puhatokok, puhatokok, akusztikus gitárokhoz
Ibanez IBB541-MGN kép
Ibanez IBB541-MGN
Ki számára alkalmas: Elektromos basszusgitár, Szín: Zöld, Zsebek száma: 3, Kárpit vastagsága: 15 mm, Belső hosszúság: 1240 mm, Belső szélesség: 405...