Hydro GSM Lite Pro 750W 80 Plus Gold (PPA7506101)
PRO-750G 750W 80 PLUS Gold (90-UXR075-GNEAA2)
80 Plus hatásfok: Gold, ATX szabvány: ATX 3.1, folyamatos 12 V ág terhelhetősége: 62, 5 A, garancia: 3 év, méretek: 140 × 150 × 86 mm, hűtés: 120 m...