Light4Me DECO BAR 24 RGBW V2 LED Bar40 900 FtEz egy automatizált szoftver általi fordítás: A LED sáv 24 nagy teljesítményű 3 W-os LED-del van felszerelve (3 mindegyik 8 szekcióban), működési l...light4me, hangszerek, fény, led bar, blackmuziker.huHasonlók, mint a Light4Me DECO BAR 24 RGBW V2 LED Bar
Light4Me PAR 12x1W UV LED V2 LED PAR12 700 FtEz egy automatizált szoftver általi fordítás: Tökéletes ultraibolya reflektor professzionális rendezvényekre és otthoni bulikra. Az alacsony energi...light4me, hangszerek, fény, par reflektorok, blackmuziker.huHasonlók, mint a Light4Me PAR 12x1W UV LED V2 LED PAR
Light4Me PAR 30W UV LED V2 LED PAR19 100 FtEz egy automatizált szoftver általi fordítás: Kiváló ultraibolya reflektor professzionális rendezvényekhez és otthoni bulikhoz. Az alacsony energia...light4me, hangszerek, fény, par reflektorok, blackmuziker.huHasonlók, mint a Light4Me PAR 30W UV LED V2 LED PAR
Cort AB 850F BK130 500 FtAkciós. Gyártó színe: Black, Szín: Fekete, Felületi javítás: Félcsillogó, Típus: Jumbo, Húrok száma: 4, Kivágás: Igen, Korpusz: Rétegelt, Első lap: Lucfeny...cort, basszusgitárok, akusztikus basszusgitárokkytary.huHasonlók, mint a Cort AB 850F BK