Helyettesítő tápegység Tivoli Audio PAL / iPAL Radio típus VD120050L, 12V, 500mA6 190 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 500mAh - Méret: 2m - kompatibilis modellek: Tivoli Pal Radio| Tivoli iPal Radio| VD120050L Teac R1| R-1 Teac R2| R-...vhbw, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő tápegység Tivoli Audio PAL / iPAL Radio típus VD120050L, 12V, 500mA
Fehér tápegység Tivoli Audio PAL iPAL 12V 600mA DC5, 5x2, 1mm pda és mp34 690 FtFeszültség: 12V - kompatibilis modellek: Tivoli Audio PAL| Tivoli iPALaccucell, okosóra-mp3-dab-e-book-konzol akkuakkuk.huHasonlók, mint a Fehér tápegység Tivoli Audio PAL iPAL 12V 600mA DC5, 5x2, 1mm pda és mp3
Helyettesítő akku Tivoli Audio PAL Radio iPAL Radio 2200mAh kétpólusú csatlakozó PDA és MP310 290 FtFeszültség: 7.2V - Teljesítmény: 2200mAh/15.9Wh - Típus: NiMH - Méret: 49.1mm x 42.25mm x 28.55mm - kompatibilis modellek: Tivoli Audio PAL Radio| ...accucell, okosóra-mp3-dab-e-book-konzol akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Tivoli Audio PAL Radio iPAL Radio 2200mAh kétpólusú csatlakozó PDA és MP3
Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A HTC One X - Kiárusítás!15 dbpowery, számítógép, notebook töltőElektroElektro.huÖsszes Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A HTC One X - Kiárusítás!
Helyettesítő akku Tivoli Audio PAL iPAL MA-1 MA-2 MA-3 7, 2V 1800mAh pda mp3 NiMH9 290 FtFeszültség: 7.2V - Teljesítmény: 1800mAh/13Wh - Típus: NiMH - Méret: 49.1mm x 42.25mm x 28.55mm - kompatibilis modellek: Tivoli Audio PAL Radio| iP...accucell, okosóra-mp3-dab-e-book-konzol akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Tivoli Audio PAL iPAL MA-1 MA-2 MA-3 7, 2V 1800mAh pda mp3 NiMH
Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 1, 5A Western Digital My Book10 dbpowery, számítógép, notebook töltőElektroElektro.huÖsszes Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 1, 5A Western Digital My Book
Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 2, 5A Tivoli iPAL9 590 FtFeszültség: 12V - Méret: 83, 00mm x 30, 00mm x 45, 00mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 2, 5A Tivoli iPAL
Vention 6, 5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m - fekete6 dbvention, pc és laptop, kiegészítők, kábelek, konnektorok, kábelekElektroElektro.huÖsszes Vention 6, 5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m - fekete
Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 1, 5A Tivoli iPAL6 690 FtFeszültség: 12V - Méret: 83, 00mm x 30, 00mm x 45, 00mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 1, 5A Tivoli iPAL
Helyettesítő akku 2550mAh Tivoli Audio PAL iPAL MA-1 MA-2 MA-3 2-pólusú csatlakozó pda és mp312 190 FtFeszültség: 7.2V - Teljesítmény: 2550mAh/18.4Wh - Típus: NiMH - Méret: 49.1mm x 42.25mm x 28.55mm - kompatibilis modellek: Tivoli Audio PAL| iPAL| ...accucell, okosóra-mp3-dab-e-book-konzol akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku 2550mAh Tivoli Audio PAL iPAL MA-1 MA-2 MA-3 2-pólusú csatlakozó pda és mp3
Hálózati adapter, tápegység, töltő Tivoli Audio iPAL 5, 5 x 2, 1mm csatlakozóval3 890 FtFeszültség: 12 - Teljesítmény: 600mA - Méret: 125mm x 95mm x 25mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Hálózati adapter, tápegység, töltő Tivoli Audio iPAL 5, 5 x 2, 1mm csatlakozóval
Hálózati adapter, tápegység, töltő Tivoli Audio PAL 5, 5 x 2, 1mm csatlakozóval3 890 FtFeszültség: 12 - Teljesítmény: 600mA - Méret: 125mm x 95mm x 25mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Hálózati adapter, tápegység, töltő Tivoli Audio PAL 5, 5 x 2, 1mm csatlakozóval
Helyettesítő DAB+ Bluetooth Rádio akku Tivoli PAL+10 190 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 2000mAh/14, 4Wh - Típus: NiMH - Méret: 51, 62mm x 43, 40mm x 29, 46mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, ipod-mp3-game-e-book akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő DAB+ Bluetooth Rádio akku Tivoli PAL+
Helyettesítő DAB+ Bluetooth Rádio akku Tivoli PAL BT10 190 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 2000mAh/14, 4Wh - Típus: NiMH - Méret: 51, 62mm x 43, 40mm x 29, 46mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, ipod-mp3-game-e-book akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő DAB+ Bluetooth Rádio akku Tivoli PAL BT
Helyettesítő akku Tivoli iPAL7 890 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 2000mAh/14Wh - Típus: NiMH - Méret: 50mm x 43mm x 29mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, ipod-mp3-game-e-book akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Tivoli iPAL
Helyettesítő akku Tivoli Audio PAL+ MA-4 PP-2 1800mAh hárompólusú csatlakozóval pda és mp310 390 FtFeszültség: 7.2V - Teljesítmény: 1800mAh/13Wh - Típus: NiMH - Méret: 49.1mm x 42.25mm x 28.55mm - kompatibilis modellek: Tivoli Audio PAL+ Radio - ...accucell, okosóra-mp3-dab-e-book-konzol akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Tivoli Audio PAL+ MA-4 PP-2 1800mAh hárompólusú csatlakozóval pda és mp3
Helyettesítő akku Tivoli PAL7 890 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 2000mAh/14Wh - Típus: NiMH - Méret: 50mm x 43mm x 29mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, ipod-mp3-game-e-book akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Tivoli PAL