Helyettesítő laptop akku HP EliteBook 840 G5 i7 8550U/8GB/256GB11 490 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 4100mAh/47Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 278, 10mm x 75, 30mm x 7, 50mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP EliteBook 840 G5 i7 8550U/8GB/256GB
Helyettesítő laptop akku HP EliteBook 840 G511 490 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 4100mAh/47Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 278, 10mm x 75, 30mm x 7, 50mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP EliteBook 840 G5