Helyettesítő laptop akku Acer Chromebook Spin CP311-3H-K95V18 590 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 3500mAh/40Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 95mm x 6mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Acer Chromebook Spin CP311-3H-K95V