Helyettesítő hálózati töltő E-Max típus PA-1900-0511 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90W - Méret: 133mm x 59mm x 34mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő E-Max típus PA-1900-05
Helyettesítő hálózati töltő Acer típus PA-1900-0511 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90W - Méret: 133mm x 59mm x 34mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Acer típus PA-1900-05