Helyettesítő gaming laptop akku Asus ROG Strix G15 G513QR-HF080T25 990 FtFeszültség: 15, 4V - Teljesítmény: 5500mAh/85Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 288mm x 80mm x 10mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő gaming laptop akku Asus ROG Strix G15 G513QR-HF080T