Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 1200mAh (info chip-es)10 590 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 1200mAh/4Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 42, 7mm x 30, 9mm 21, 6mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 1200mAh (info chip-es)
Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 890mAh (info chip-es)9 590 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 890mAh/3, 3Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 46, 63mm x 30, 87mm x 21, 39mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 890mAh (info chip-es)
Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 2670mAh (info chip-es)9 290 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 2700mAh/8, 6Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 43mm x 31mm x 35mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 2670mAh (info chip-es)
Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 2670mAh (info chip-es)9 290 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 2670mAh/9, 6Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 43mm x 31mm x 35mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 2670mAh (info chip-es)
Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 4450mAh (info chip-es)14 390 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 4450mAh/16, 5Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 43mm x 30mm x 46mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku videokamera JVC GZ-HM30RU 4450mAh (info chip-es)