Helyettesítő akku Ryobi One+ Akkus rezgő csiszoló CCC-1801M17 790 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 1500mAh/36, 0Wh - Típus: NiMH - Méret: 136mm x 78mm x 108mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Ryobi One+ Akkus rezgő csiszoló CCC-1801M
Eredeti akku Ryobi akkus csiszoló CCC-1801M49 390 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ionryobi, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Ryobi akkus csiszoló CCC-1801M
Helyettesítő akku Ryobi Akkus csiszoló CCC-1801M 4000mAh Li-Ion26 290 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Méret: 136mm x 76mm x 107mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Ryobi Akkus csiszoló CCC-1801M 4000mAh Li-Ion
Powery akkutöltő USB kimenettel Ryobi One+ akkus Vibrációs csiszoló CCC-1801M23 020 FtFeszültség: 7, 2V-18V - Méret: 185mm x 160mm x 80mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Ryobi One+ akkus Vibrációs csiszoló CCC-1801M