Helyettesítő akku Babymoov YOO-feel A014407 bébiőr / típus 1ICP6/34/504 390 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 1200mAh/4Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 53mm x 34mm x 7mm - kompatibilis modellek: Babymoov Touch Screen A014407| YO...powery, bébiőr akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Babymoov YOO-feel A014407 bébiőr / típus 1ICP6/34/50