Axcom orvosi NiMH akku 24V 2, 5Ah149 790 FtFeszültség: 24V - Teljesítmény: 2, 5 Ah - Típus: NiMH - kompatibilis modellek: Axcom Carendo Carino Maxi twin Maxi twin compact| Arjo Maxi twin| Ma...axcom, új termékekakkuk.huHasonlók, mint az Axcom orvosi NiMH akku 24V 2, 5Ah
Horcher orvostechnikai akkuegység L103-1020 24V 2, 9Ah ólomsav32 090 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2900mAh/34.8Wh - Típus: Pb - kompatibilis modellek: Horcher Lexa| Raisa| Diana| Caesaraccucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Horcher orvostechnikai akkuegység L103-1020 24V 2, 9Ah ólomsav
Helyettesítő akku Panasonic szerszámgép EY9066 24V 2, 0Ah NiMH32 790 FtFeszültség: 7.2V - Teljesítmény: 2000mAh/14.4Wh - Típus: NiMH - Méret: 59.26mm x 71.95mm x 87.48mm - kompatibilis modellek: PANASONIC EY6413NQKW| E...accucell, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Panasonic szerszámgép EY9066 24V 2, 0Ah NiMH
Helyettesítő akku FlyMarker szerszámgép 24V 2, 0Ah önszerelés NiMH35 690 FtFeszültség: 24V - Teljesítmény: 2000mAh - Típus: NiMH - Méret: 136mm x 124mm x 43mm - kompatibilis modellek: FlyMarkeraccucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku FlyMarker szerszámgép 24V 2, 0Ah önszerelés NiMH
Orvostechnikai Hanse TINA EN200 24V 2, 9Ah akku átalakítás ólom akku49 590 FtFeszültség: 24V - Teljesítmény: 2900mAh/69.6Wh - Típus: Pb - kompatibilis modellek: Hanse TINA EN200 mobilizációs székaccucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint az Orvostechnikai Hanse TINA EN200 24V 2, 9Ah akku átalakítás ólom akku
Helyettesítő akku Panasonic Hanseatische Intermed Vitacard A 24V 2, 2Ah orvostechnikai ólom34 890 FtFeszültség: 24V - Teljesítmény: 2200mAh/52.8Wh - Típus: Pb - kompatibilis modellek: Hanseatische Intermed Vitacard Apanasonic, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Panasonic Hanseatische Intermed Vitacard A 24V 2, 2Ah orvostechnikai ólom