Helyettesítő akku Sennheiser GSP 350 350mAh6 890 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 350mAh - Típus: Li-Po - kompatibilis modellek: Sennheiser GSP 350 GSP 500 GSP 670 - kompatibilis típusok: Sennheis...vhbw, fejhallgató és mikrofon akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sennheiser GSP 350 350mAh
Exide Equipment Gel ES 1350 (G120) 12V 120000mAh akku AGM/ólom-zselés257 190 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 120000mAh/1440Wh - Típus: Pb - Méret: 223mm - kompatibilis modellek: Fedélzeti hálózatok| Napelemes puffer rendszer...exide, új termékekakkuk.huHasonlók, mint az Exide Equipment Gel ES 1350 (G120) 12V 120000mAh akku AGM/ólom-zselés