Autós töltőkábel micro USB 2A Samsung SCH-i100 Gem3 490 FtFeszültség: 12V - Méret: 100mm x 50mm x 30powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltőkábel micro USB 2A Samsung SCH-i100 Gem
Autós töltő micro USB 1A fekete Samsung SCH-i100 Gem2 090 FtFeszültség: 12V-24V - Méret: 100mm x 79mm x 25powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltő micro USB 1A fekete Samsung SCH-i100 Gem