Helyettesítő hálózati tápegység digitális fényképezőgép Canon típus ACK-700, DR-7009 090 FtFeszültség: 7.4V - Teljesítmény: 2A - Méret: 2m - kompatibilis modellek: Canon ACK-700| DR-700 - kompatibilis típusok: Canon EOS 350D| Powershot S3...vhbw, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati tápegység digitális fényképezőgép Canon típus ACK-700, DR-700
Helyettesítő akku Bexen Reanibex 700 Cardioline Elife 700 12V 3, 0Ah orvostechnikai NiMH250 990 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - kompatibilis modellek: Bexen Reanibex 700| Cardioline Elife 700accucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bexen Reanibex 700 Cardioline Elife 700 12V 3, 0Ah orvostechnikai NiMH