FSP 460W FSP460-70PFL
CMT380B kép
CMT380B
alsó táp, 2, 5" hely: 2db, 3, 5" belső hely: 2db, USB-C: 1db, USB3.0: 2db, 120mm-es hűtő: 1db, RGB-sync, Mini-ITX, mATX, ATX Fő tulajdonságok - mod...
fsp, számítógép ház
arukereso.hu
CMT151 kép
CMT151
fsp, számítógép ház
arukereso.hu
CMT160 kép
CMT160
CMT192 kép
CMT192
Az FSP CMT192 egy kompakt Mid Tower PC ház 4 előre telepített RGB ventilátorral, ATX/M-ATX/ITX alaplap támogatással, 285 mm VGA és 160 mm CPU hűtő ...
NBC65 kép
NBC65
A FSP NB C 65W notebook adapter Black egy kompakt és megbízható tápegység, amely 65 wattos teljesítménnyel biztosítja a szükséges áramellátást a ko...
fsp, notebook töltő
Nano 800VA kép
Nano 800VA
Gyártó: FSPModell: Nano 800VATulajdonságok: Típus: NANO 800Teljesítmény: 800VA ( 480W )Kiépítés: AsztaliKijelző: LEDÁtkapcsolási idő: 2-6 msec.Egyé...
fsp, szünetmentes tápegység
Ultra CUT593A kép
Ultra CUT593A
Tulajdonságok Típusa: Ultra tower Innovatív kábelkezelés Cserélhető előlap Aerodinamikus légáramlás kialakítás 400 mm hosszú VGA kártya támogatása ...
ST1200 1200VA kép
ST1200 1200VA
Tulajdonságok Szimulált szinusz hullám Egyszerű akkumulátorcsere USB kommunikációs port és RJ-45 hálózat védelem Műszaki adatok Teljesítmény: 1200V...
fsp, szünetmentes tápegység
ST850 850VA kép
ST850 850VA
CST360 Black kép
CST360 Black
Micro ATX, mini-ITX, Előlapi csatlakozók: USB3.0 x 2, Type-C, Beépített ventilátorok száma: 2db, Beépített ventilátorok mérete: 120mm, Bővítőhelyek...