FR240-1RR1AAA-C3SNJ1Z
KHKGB035 (FR2430) kép
KHKGB035 (FR2430)
- Teljesítmény: 1500 W- Nagy, 3.2 literes kosárbetét- LCD érintő képernyő- Állítható termosztát 80 és 200 ° C között- 60 perces időzítő akusztikus ...
severin, olajsütő, forrólevegős sütő
arukereso.hu
FR 2490 kép
FR 2490
arukereso.hu
FX240 INF BLACK kép
FX240 INF BLACK
ID-Cooling CPU Water Cooler - FX240 INF egy 240 mm-es AiO CPU vízhűtés 2 darab 12 cm-es ventilátorral, legfeljebb 98, 54 m3/h légszállítással és 27...
id-cooling, számítógép hűtő
FX240 INF WHITE kép
FX240 INF WHITE
id-cooling, számítógép hűtő
FX240 PRO WHITE kép
FX240 PRO WHITE
Garancia: 24 Hónap Compatibility Intel LGA2066/2011/1851/1700/1200/115X AMD AM5/AM4 TDP 300W Radiator Dimension 276×120×27mm Radiator Material Alum...
FX240-LCD-WHITE kép
FX240-LCD-WHITE
LCD SCREEN System Requirement Windows 10, Windows 11 Dimension 1.48 inch Resolution 2 40x240 px Backlight 300c d/m2 Color 18-bit , 262K Compatibili...
FX240 PRO BLACK kép
FX240 PRO BLACK
id-cooling, számítógép hűtő ventilátor
FR240-1RR1AAA-C3SNJ1Z kép
FR240-1RR1AAA-C3SNJ1Z
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a FR240-1RR1AAA-C3SNJ1Z divat katalógus képekkel.
FR240-1RR1AAA-C3SNJ1Z, divatos, webáruház
ElektroElektro.hu
FR240-1RR1AAA-C3SNJ1Z 2026 trend
ADJ Encore FR20 kép
ADJ Encore FR20
LED típus: Warm white, LED teljesítmény: 17 W, Sugárzási szög: 19 °, Reflektor típusa: Zoom,