Eredeti Parkside akkutöltő JLH-H150-18 18V 1.5Ah / 1500mAh10 290 FtFeszültség: 18V - kompatibilis modellek: Parkside PSSA 18 A1 PDSSA 18 A1parkside, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Parkside akkutöltő JLH-H150-18 18V 1.5Ah / 1500mAh
Eredeti Parkside akkutöltő JLH-H260-18G 18V 2.6Ah / 2600MaH - Kiárusítás - A készlet erejéig11 490 FtFeszültség: 18V - kompatibilis modellek: PSSA 18 A1 PDSSA 18 A1 PWSA 18 A1 - kompatibilis típusok: PAP18-2.6 A1| 80001161| 80001162| 80001082| 8000...parkside, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Parkside akkutöltő JLH-H260-18G 18V 2.6Ah / 2600MaH - Kiárusítás - A készlet erejéig
Eredeti akkutöltő Bosch GGS 18 V LI21 890 FtFeszültség: 10, 8V-18V - Méret: 185mm x 115mm x 75mmbosch, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akkutöltő Bosch GGS 18 V LI
Eredeti akkutöltő Bosch GHO 18 V-LI21 890 FtFeszültség: 10, 8V-18V - Méret: 185mm x 115mm x 75mmbosch, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akkutöltő Bosch GHO 18 V-LI
Eredeti akkutöltő Bosch4/18 V akkus lámpa21 890 FtFeszültség: 10, 8V-18V - Méret: 185mm x 115mm x 75mmbosch, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akkutöltő Bosch4/18 V akkus lámpa
Eredeti akkutöltő Bosch GWS 18 V-LI21 890 FtFeszültség: 10, 8V-18V - Méret: 185mm x 115mm x 75mmbosch, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akkutöltő Bosch GWS 18 V-LI
Eredeti akkutöltő Bosch GDS 18 V-EC 25021 890 FtFeszültség: 10, 8V-18V - Méret: 185mm x 115mm x 75mmbosch, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akkutöltő Bosch GDS 18 V-EC 250
Eredeti Parkside akku PAP 20 A3, B3 4000mAh X 20V Team sorozat5 dbparkside, szerszámgép akkuElektroElektro.huÖsszes Eredeti Parkside akku PAP 20 A3, B3 4000mAh X 20V Team sorozat
Eredeti akkutöltő Bosch GGS 18 V-23 LC21 890 FtFeszültség: 10, 8V-18V - Méret: 185mm x 115mm x 75mmbosch, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akkutöltő Bosch GGS 18 V-23 LC
Eredeti akkutöltő Bosch GGS 18 V-23 PLC21 890 FtFeszültség: 10, 8V-18V - Méret: 185mm x 115mm x 75mmbosch, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akkutöltő Bosch GGS 18 V-23 PLC
Eredeti akkutöltő Bosch GWS 18 V-LI 125 mm21 890 FtFeszültség: 10, 8V-18V - Méret: 185mm x 115mm x 75mmbosch, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akkutöltő Bosch GWS 18 V-LI 125 mm
Eredeti Parkside PLGK 12 6.0 A1 akkutöltő X 12V Team sorozathoz8 790 FtFeszültség: 12.6V - Teljesítmény: 6A - Méret: 445mmparkside, szerszámgép akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Parkside PLGK 12 6.0 A1 akkutöltő X 12V Team sorozathoz