Enersys Hawker AGM Genesis ólom akku NP12-12WT 12V 12Ah25 690 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 12000mAh/144Wh - Típus: Lead-Acid - Méret: 151mm x 98mm x 100mmenersys / hawker, zárt savas ólom akkuakkuk.huHasonlók, mint az Enersys Hawker AGM Genesis ólom akku NP12-12WT 12V 12Ah
Hawker Enersys Genesis NP12-12-WT 12V 12000mAh akku AGM és ólom-zselés20 490 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 12000mAh/144Wh - Típus: Pb - kompatibilis modellek: Panasonic LC-RA1212PG| Panasonic LC-RA1212PG1| Exide Dryfit A51...hawker, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Hawker Enersys Genesis NP12-12-WT 12V 12000mAh akku AGM és ólom-zselés
Ólom akku 12V 12Ah Genesis típus NP12-12WT VDS-minősítéssel (csatlakozó F2)23 190 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 12Ah - Típus: SLA - Méret: 151mm x 96mm x 100mmenersys, zárt savas ólom akkuakkuk.huHasonlók, mint az Ólom akku 12V 12Ah Genesis típus NP12-12WT VDS-minősítéssel (csatlakozó F2)
Ólom akku Enersys Hawker AGM Genesis 12V 7Ah VdS Faston 4, 8mm F114 790 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 7000mAh - Típus: Lead-Acid - Méret: 151mm x 65mm x 100mmenersys / hawker, zárt savas ólom akkuakkuk.huHasonlók, mint az Ólom akku Enersys Hawker AGM Genesis 12V 7Ah VdS Faston 4, 8mm F1
Hawker Enersys Genesis NP5-12 12V 5Ah akku AGM/ólom-zselés9 090 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 5000mAh/60Wh - Típus: Pb - Méret: 90mm x 70mm x 106mmhawker, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Hawker Enersys Genesis NP5-12 12V 5Ah akku AGM/ólom-zselés
Hawker Enersys Genesis G42EP 12EP42 akku 12V 42000mAh AGM és ólom-zselés177 090 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 42000mAh/504Wh - Típus: Pb - Méret: 197mm x 165mm x 170mmhawker, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Hawker Enersys Genesis G42EP 12EP42 akku 12V 42000mAh AGM és ólom-zselés