Schuko védőérintkezős dugó fekete 16A 250V IP44 húzás elleni rögzítéssel890 FtFeszültség: 250V - Méret: 52mm x 37mm x 37mm - kompatibilis modellek: 230V/250V szabványos Schuko aljzatok| háztartási és ipari készülékekaccucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Schuko védőérintkezős dugó fekete 16A 250V IP44 húzás elleni rögzítéssel
Asus Vivobook X1605VA-MB2389W Laptop Fekete (16" / Intel Cor...307 090 FtAsus Vivobook 16 (X1605VA): Tökéletes választás munkára és szórakozásra! 💻 Az Asus Vivobook 16 egy stílusos és megbízható laptop, amely ideális a m...asus, műszaki cikk és elektronika, számítógépek és kiegészítők, laptopokpepita.huHasonlók, mint az Asus Vivobook X1605VA-MB2389W Laptop Fekete (16" / Intel Cor...
Schuko védőérintkezős dugó fehér IP44 16A 250V húzáscsillapítással1 890 FtFeszültség: 250V - Méret: 55mm x 40mm x 40mmaccucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Schuko védőérintkezős dugó fehér IP44 16A 250V húzáscsillapítással
APC Smart-UPS SRT 1000VA 230V5 dbapc, pc és laptop, kiegészítők, pc-hez, szünetmentes tápegységekElektroElektro.huÖsszes APC Smart-UPS SRT 1000VA 230V
Aquarian De Johnette Fekete 10" Dobbőr8 dbaquarian, hangszerek, dob, dobbőrök és matricák, színes dobbőrök, blackElektroElektro.huÖsszes Aquarian De Johnette Fekete 10" Dobbőr
Gumírozott védőérintkezős kupplung fekete fedéllel 250V 16A 2, 5mm21 590 FtFeszültség: 250V - Méret: 78mm x 39mm x 39mmaccucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Gumírozott védőérintkezős kupplung fekete fedéllel 250V 16A 2, 5mm2
DUGVILLA GUMI FEKETE16A 250VJönnek az akciós árakEgyre népszerűbb a DUGVILLA GUMI FEKETE16A 250V divat katalógus képekkel.250V, divatos, FEKETE16A, GUMI, DUGVILLA, webáruházElektroElektro.huGUMI FEKETE16A 250V 2026 trend
Goobay Tools biztosítéktartó 5x20mm csavaros sapkával max.10A/250V AC - Kiárusítás490 FtFeszültség: 250V (AC) - Méret: 16mm x 36.6mmgoobay tools, autós tartozékokakkuk.huHasonlók, mint a Goobay Tools biztosítéktartó 5x20mm csavaros sapkával max.10A/250V AC - Kiárusítás
Goobay Tools 5x20mm biztosítéktartó olvadóbiztosítékhoz max.4A/250V 25cm kábel oldalanként PVC290 FtFeszültség: 250V (AC) - Méret: 25cmgoobay tools, autós tartozékokakkuk.huHasonlók, mint a Goobay Tools 5x20mm biztosítéktartó olvadóbiztosítékhoz max.4A/250V 25cm kábel oldalanként PVC