Helyettesítő akku Dolphin 70e típus 70e-BTEC 3200mAh21 890 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 3200mAh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: Dolphin 60s 70e 75e Honeywell Dolphin 60s Dolphin 70e Dolphin 75e...vhbw, adatgyűjtő akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Dolphin 70e típus 70e-BTEC 3200mAh
Helyettesítő akku Dolphin CT50h típus CT50-BTSC 4000mAh21 590 FtFeszültség: 3.8V - Teljesítmény: 4000mAh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: Dolphin CT40 Honeywell CT40 Dolphin CT40 - kompatibilis típusok: ...vhbw, adatgyűjtő akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Dolphin CT50h típus CT50-BTSC 4000mAh
Phylion Dolphin XH370 csomagtartós e-bike akku 37V 14Ah166 590 FtFeszültség: 36V - Teljesítmény: 14Ah - Méret: 34.5mm x 15.6mm x 6.7mm - kompatibilis modellek: Peugeot| Kreidler| Epple| Puch| Rabeneick| MiFa| Rex...phylion, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Phylion Dolphin XH370 csomagtartós e-bike akku 37V 14Ah
Erős helyettesítő akku Dolphin típus 20000258624 990 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 3400mAh/25, 2Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 79, 64mm x 41, 60mm x 23, 10mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vonalkód olvasó akkuakkuk.huHasonlók, mint az Erős helyettesítő akku Dolphin típus 200002586
Erős helyettesítő akku Dolphin típus 2000070224 990 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 3400mAh/25, 2Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 79, 64mm x 41, 60mm x 23, 10mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vonalkód olvasó akkuakkuk.huHasonlók, mint az Erős helyettesítő akku Dolphin típus 20000702
Helyettesítő akku adatgyűjtő HHP Dolphin 785024 990 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 2000mAh /14, 8Wh - Típus: Li-Ionpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vonalkód olvasó akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku adatgyűjtő HHP Dolphin 7850