D'Addario NYXL32130 Basszusgitár húr
D'Addario PSB032 kép
D'Addario PSB032
Keménység: 032", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, Gyártás helye...
d'addario, basszusgitárok, basszusgitár tartozékok, basszusgitár húrok, különálló húrok
kytary.hu
D'Addario PSB145 kép
D'Addario PSB145
Keménység: 145", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, Gyártás helye...
kytary.hu
D'Addario XLB145 kép
D'Addario XLB145
Keménység: 145", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, G...
D'Addario XLB110 kép
D'Addario XLB110
Keménység: 110", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Szűkített (taper wound), A hurok hossza: Long S...
D'Addario XLB035 kép
D'Addario XLB035
Keménység: 035", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, G...
D'Addario XLB040 kép
D'Addario XLB040
Keménység: 040", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, G...
D'Addario XLB130 kép
D'Addario XLB130
Keménység: 130", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Szűkített (taper wound), A hurok hossza: Long S...
D'Addario XLB145 kép
D'Addario XLB145
D'Addario XLB032 kép
D'Addario XLB032
Keménység: 032", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, G...
D'Addario PSB135SL kép
D'Addario PSB135SL
Keménység: 135", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Extra Long Scale, Gyártás...